SB „Tauras“ daro talką – akimirkos

(9)

Talka pavyko puikiai! Dalinamės nuotraukomis ir puikiais rezultatais – dabar atvažiuojant pro Tauralaukio/Tauro 12-ąją gatves mus pasitiks gerokai mažiau šiukšlių! Nuo saldainių popierėlio iki traktoriaus padangos ir netgi bombos (!) – viską surinkome ir sutvarkėme! Ačiū visiems už dalyvavimą, didelis ačiū Gintautui už „techninę“ pagalbą. Konteineris prie transformatorinės dar stovės sekmadienį – nepraleiskite progos apsitvarkyti!

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

9 komentarai apie “SB „Tauras“ daro talką – akimirkos”

 1. Gražu tai gražu, kai tvarkoma gatvė, bet ar jagrįšime didelis klausimas. Nes naujų namų statytojai gadina žiauriai , nes tokios duobės išmusštos ir paliktos, kad be didelių mašinų neįvažiuosime

  Atsakyti
 2. O ta kruva padangu ir kitu siuksliu turbut ir liks tauralaukio/tauro 12-ojoj gatvej? Jau pradeda jas aplink nesioti. Kad nebutu taip, kad darbas veltui nueis…

  Atsakyti
  • Ačiū už pastebėjimus. Panašu, kad įvyko kažkoks nesusikalbėjimas. Dėl neišvežtų šiukšlių pirmadienį valdyba jau žada kreiptis į atsakingas miesto tarnybas ir išsiaiškinti, kodėl susidarė tokia situacija.

   Atsakyti
 3. Krūva padangų ir kitų šiukšlių taip ir tebepūpso tauralaukio/tauro 12-ojoj gatvėj. Ar kas nors pajudėjo šiuo klausimu?

  Atsakyti
  • Komunalininkai vis žada ir žada, jau du kartus praėjusią savaitę „išvežė“, deja, tik pažadais. Vaidas juos skambučiais toliau terorizuoja ir žadėjo nenustoti, kol iš tikrųjų išveš.

   Atsakyti

Parašykite komentarą