2018 m. SB „Tauras“ susirinkimo rezultatas: priimtas oficialus sprendimas likviduoti sodininkų bendriją

3 komentarai

Balandžio 10 d. įvykusiame SB „Tauras“ susirinkime buvo oficialiai priimtas sprendimas likviduoti bendriją. Norint priimti tokį sprendimą, pagal SBĮ už jį balsuoti privalo daugiau kaip du trečdaliai visos bendrijos narių. Ir tai buvo padaryta: iniciatyvūs SB „Tauras“ valdybos pirmininkas ir nariai su pagalbininkais suorganizavo intensyvų išankstinį balsavimą, kuriame už bendrijos likvidavimą balsavo daugiau nei 230 bendrijos narių! Dar apie 20 narių dalyvavo ir balsavo susirinkime, o iš viso sprendimą likviduoti sodininkų bendriją palaikė beveik 250 narių! Šiuo metu bendrijoje yra apie 315 narių, tad balsų buvo surinkta daugiau nei pakankamai. 

Sprendimas likviduoti bendriją buvo priimtas įvertinus, kad sodininkų bendrijos išlaikymas yra neekonomiškas ir nenaudingas, kadangi sodininkų bendrijoje didžiąją išlaidų dalį tenka skirti darbuotojų atlyginimams ir mokesčiams, tuo tarpu kelių priežiūrai, aplinkos tvarkymui lieka tik mažytė dalis iš surenkamų nario mokesčių. Panaikinus bendriją taip pat pašalinamos kliūtys savivaldybei prižiūrėti mūsų teritorijos kelius, kaip tai daroma aplinkiniuose kvartaluose. Tai taip pat suteikia vilčių, kad buvusios sodininkų bendrijos teritorija bus prijungta prie šiuo metu vystomo Tauralaukio gatvių asfaltavimo projekto.

Bendrijos likvidavimo procesas prasidės iš karto, kai susirinkimo protokolas bus užregistruotas Registrų centre.

Panašūs įrašai

3 komentarai apie “2018 m. SB „Tauras“ susirinkimo rezultatas: priimtas oficialus sprendimas likviduoti sodininkų bendriją”

  1. Norisi iš šios svetainės administratoriaus aiškaus ir civilizuoto atsakymo. Ar bendrija jau likviduota? Ankščiau apie kiekvieną pletką būdavo didžiulis aprašas, o dabar tyla. Laukiam.

    Atsakyti
    • Sveiki, kol kas dar likvidavimo procesas nėra pasibaigęs. Kadangi iš esmės vyksta procesai biurokratiniai procesai, nėra labai ką papasakoti. Kai bus užbaigtas likvidavimo procesas, būtinai pranešime. Daugiau nei kelias savaites užtrukti nebeturėtų.

      Atsakyti

Parašykite komentarą