Saugiau kartu: Tauro bendruomenė ir savivaldybė atidaro duris Tauro 1-osios g. šaligatviui

Klaipėdos Tauro bendruomenė džiaugiasi galėdami pranešti, kad pavyko gauti puikų pasiūlymą iš Klaipėdos miesto savivaldybės dėl šaligatvio klojimo darbų Tauro 1-osios gatvės asfaltavimo metu. Šaligatvis būtų paklotas kartu su gatvės asfaltavimo darbais, o tai leidžia ženkliai sumažinti šaligatvio įrengimo kainą. Planuojama šaligatvį įrengti vienoje (pietinėje) gatvės pusėje, ties lyginiais namais.

Šaligatvio įrengimo darbų atlikimas kartu su gatvės asfaltavimu yra ekonomiškas ir greitas sprendimas, leidžiantis sumažinti šaligatvio kainą palei visą Tauro 1-ąją gatvę iki 122800€. Geriausia žinia yra tai, kad net 90% šios sumos skirtų savivaldybė, nes darbus galima prijungti prie kito šiuo metu vykdomo šaligatvių įrengimo projekto. Mums, gyventojams, reikia surinkti 12280€, kad būtų įrengtas šaligatvis šalia naujosios gatvės. Be to, Klaipėdos Tauro bendruomenė, norėdami parodyti gerą pavyzdį ir paskatinti visus prisidėti prie šios unikalios galimybės, nusprendė skirti dar 1000€ iš paramos, gautos iš mūsų visų surinkto 1,2% pajamų mokesčio, taip dar sumažinant reikalingą surinkti sumą – iki 11280€.

Svarbu pabrėžti, kad šis projektas svarbus eismo saugumui, ypač rūpinantis vaikais. Šaligatviai yra svarbus aspektas garantuojant vaikų saugumą gatvėje. Jie apsaugo vaikus nuo automobilių eismo ir leidžia jiems saugiai eiti šaligatviu šalia gatvės bei važiuoti dviračiais. Svarbu nepamiršti, kad kalbame apie pagrindinę kvartalo gatvę, kurioje automobilių judėjimas vienas iš intensyviausių, tačiau jau ir anksčiau pasitaikydavo greičio mėgėjų, viršijančių saugų greitį šioje gatvėje. Kai gatvė bus asfaltuota, tokių atvejų tikrai nesumažės. Niekam ne paslaptis, kad gatvės be šaligatvių yra pavojingos, ypač vaikams, tad kviečiame mums padėti nebūti tais, kurie laukia, kol atsitiks nelaimė, kaip jau ne kartą buvo atsitikę aplinkiniuose kvartaluose. Įrenkime šaligatvį dabar, pasinaudodami nuostabiai susiklosčiusiomis aplinkybėmis.

Prašome pervesti pinigus šaligatvio įrengimui šių sumų: gyvenantys prie Tauro 1-osios g. – po 400€, visi kiti Tauro kvartalo gyventojai – po 60€. Kuo greičiau surinksime reikiamą sumą, tuo greičiau galėsime patvirtinti savo ketinimus ir įsipareigojimus savivaldybei.

Mokėjimo rekvizitai

GavėjasKlaipėdos Tauro bendruomenė
Sąskaitos Nr.: LT407300010162626044
Suma€400 – Tauro 1-osios gatvės savininkams arba
€60 – kitų Tauro gatvių savininkams
PaskirtisŠaligatviui. Mokėtojas Tauro X-oji g. Y.

Kviečiame prisidėti prie šio svarbaus projekto ir kartu padaryti mūsų kvartalą saugesnį ir patogesnį gyventi.

Parašykite komentarą