“Baltų saulės parko” projektavimas įgauna pagreitį

(1)

Naujienos, kuriomis džiaugiamės! Baltų Saulės Parkas, mitologinė poilsinė ir žaidimų erdvė Tauro kvartale, artėja į dienos šviesą. Vakar Klaipėdos m. savivaldybėje įvyko nuotolinis posėdis, kuriame dalyvavo idėjos autorius Simas Zikaras, Klaipėdos m. savivaldybės atstovai ir projekto projektuotojai kraštovaizdžio architektai Jonas Abromas ir prof. Petras Grecevičius. Buvo pristatyta projekto vizija, įvardyti kylantys klausimai ir iškelti tikslai, kuriuos bendromis pastangomis bus bandoma įgyvendinti, kad kartu būtų pasiektas kuo geresnis rezultatas.

Šis laukiamas projektas, kurio atsiradimui galimybę suteikė laimėtas finansavimas Klaipėdos m. dalyvaujamojo biudžeto idėjų konkurse, bus unikalus ir įtraukiantis, suteiksiantis galimybę žmonėms patirti mitologijos pasaulį bei atsipalaiduoti nuo kasdienybės visiškai šalia savo namų – Tauro 7-ojoje g.

Parengiamieji darbai Baltų Saulės Parko projektui jau prasidėjo, ir mes be galo džiaugiamės projektavimo pradžia. Tai yra unikalus projektas, kuris bus sukurtas remiantis Baltų mitologija ir kultūra, ir tikimės, kad jis taps populiaria vietinių gyventojų poilsio vieta.

Baltų Saulės Parko projektavimo komanda dirba su entuziazmu ir pasiryžimu, kad projektas būtų įgyvendintas kuo geriau ir kuo greičiau. Projekto kūrėjai yra patyrę ir žinomi savo srityje. Prof. P. Grecevičiaus sukurtas sukurtas Baltų kultūros parkas Kinijoje yra pelnęs tarptautinį pripažinimą. Todėl tikime, kad ir šio projekto rezultatas bus puikus.

Visi esame kupini lūkesčių dėl šio nuostabaus projekto ir tikimės, kad jis taps unikalia mūsų kvartalo vertybe. Ši erdvė bus puiki proga pajusti mitologijos pasaulį ir praleisti laiką su šeima bei draugais.

Nebūkime abejingi! Po poros savaičių projekto komanda planuoja pristatyti Baltų Saulės Parką visuomenei, ir mes tikimės, kad šis renginys sukels didelį susidomėjimą. Projekto rengėjai žada ne tik pristatyti savo viziją, bet ir detaliau supažindinti su baltų kultūra ir simbolika, bei išklausyti mūsų prioritetus, ką norėtume matyti mūsų kaimynystę papuošiančioje erdvėje. Mes esame tikri, kad tai bus įdomus ir entuziastingas renginys, kuris suteiks daug naudingų žinių ir patirčių.

1 komentaras apie ““Baltų saulės parko” projektavimas įgauna pagreitį”

  1. Ar nevertėtų reziumuoti susirinkimo informacijos ir pasidalinti kontaktais, kur galima būtų teikti pasiūlymus ar pastabas dėl šio projekto? Ne visi gyventojai galėjo dalyvauti pristatyme, o platesnis pasiūlymų spektras leis išgryninti idėją.

    Atsakyti

Parašykite komentarą