Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Kur ir kaip sumokėti savo dalį už Tauro 1-osios g. šaligatvį?

Savo dalį galite sumokėti pavedimu. Mokėjimo rekvizitai:

GavėjasKlaipėdos Tauro bendruomenė
Sąskaitos Nr.: LT407300010162626044
Suma€400 – Tauro 1-osios gatvės savininkams arba
€60 – kitų Tauro gatvių savininkams
PaskirtisŠaligatviui. Mokėtojas Tauro X-oji g. Y.

Pavedimą galite atlikti prisijungę prie savo el. bankininkytės:

            

            

Kodėl neasfaltuojamos visos gatvės iš karto?

Tai būtų labai didelis projektas ir jo pradžia dėl organizacinių klausimų užsitęstų. Tuo tarpu šiuo metu susiklosčiusios palankios aplinkybės pradėti asfaltavimo darbus Tauro 1-oje gatvėje. Kita vertus, turime išnagrinėję kiekvienos gatvės asfaltavimo variantus ir skaičius, kiek tai galėtų kainuoti. Todėl jeigu jūsų gatvėje yra norinčių turėti asfaltuotą gatvę, kviečiame jungtis prie šio projekto. Susisiekite nurodytais kontaktais ir detaliai papasakosime, kiek tai galėtų kainuoti, nuo ko pradėti, ir kokie žingsniai reikalingi.

Kodėl turiu prisidėti prie Tauro 1-osios g. asfaltavimo, jei prie jos net negyvenu?

Šia gatve važiuoja didžioji dalis Tauro kvartalo gyventojų. Tauro 1-oji g. yra pagrindinė kvartalo gatvė, kertanti visą teritoriją ir daugelio iš mūsų pravažiuojama kasdien. Ši gatvė taip pat labai svarbi ir strateginiu požiūriu: išasfaltavus Tauro 1-ąją gatvę priartėjame prie teritorijos „sužiedinimo“ – galimybės pervažiuoti kvartalą vien asfaltuotomis gatvėmis. Tokiu būdu asfaltuota gatvė ne tik priartėja prie kiekvieno, gyvenančio Tauro kvartale, namų, bet ir išpildomos sąlygos, reikalingos Tauro 1-ąja gatve paleisti miesto maršrutinį autobusą ir šioje gatvėje įrengti autobuso stotelę. Į Tauro 1-ąją g. atsiremia beveik visos kitos bendrijos gatvės, tad logiška asfaltavimo darbus pradėti būtent nuo šios gatvės.

Kas bus, jei asfaltavimo projektas nepavyks?

Nors mūsų turimas planas konkretus ir aiškus, tikimybė, kad gali nepavykti išasfaltuoti gatvių, išlieka. Pirmiausia turime padaryti paskutinį likusį nuo mūsų priklausantį darbą – surinkti reikiamas lėšas – 10% prisidėjimui prie Tauro 1-osios g. asfaltavimo. Jeigu nepavyks to padaryti, tai nereiškia, kad asfaltavimas iš karto būtų atšauktas, tačiau tektų planus atidėti bent metams ir kartu kviestume spręsti, ką daryti: ruoštis kitų metų konkursui ar grąžinti pinigus prisidėjusiems. Reikia atkreipti dėmesį, kad surinkti pinigai nėra naudojami niekam, išskyrus asfaltavimą. Iš jų nemokami atlyginimai ir nėra dengiamos kitos panašios išlaidos, kadangi visą projekto organizavimo veiklą vykdome visuomeniniais pagrindais.

Kokios bus projekto vykdymo išlaidos? Kokius atlyginimus gaus organizatoriai – Klaipėdos Tauro bendruomenės vadovybė?

Šiuo metu renkamos lėšos bus naudojamos tik prisidėjimui prie Tauro 1-osios g. asfaltavimo, t.y. pervedamos Klaipėdos m. savivaldybei. Klaipėdos Tauro bendruomenė yra ne pelno siekianti organizacija, kurios nariai dirba visuomeniniais pagrindais, negaudami atlyginimo, siekdami vienintelio tikslo – geresnės aplinkos gyventi, pradedant, bet neapsiribojant, asfaltuotomis gatvėmis.

Kaip dar galiu prisidėti?

Deklaruodami pajamas paskirkite dalį savo sumokėto pajamų mokesčio Klaipėdos Tauro bendruomenei. Rekvizitus, reikalingus pateikiant deklaraciją, rasite skyrelyje Kontaktai. Norime atkreipti dėmesį, kad Klaipėdos Tauro bendruomenė yra ne pelno siekianti organizacija ir yra įtraukta į paramos gavėjų sąrašą, t.y. priimame paramą tiek iš gyventojų, tiek iš juridinių asmenų. Visi surinkti pinigai yra ir bus skiriami gatvių asfaltavimui.

Turite daugiau klausimų?

Galite susisiekti su Tauro bendruomenės atstovais šiame puslapyje nurodytais Kontaktais. Taip pat galite savo klausimą parašyti komentaruose žemiau, būtinai atsakysime.

Parašykite komentarą