Šį savaitgalį gausime buitinių atliekų konteinerį

Šį savaitgalį Tauro 12-osios g. pradžioje, prie sankryžos su Tauralaukio g. ir Perkūno g. bus pastatytas didelis buitinių atliekų konteineris. Kviečiame šeštadienį (gegužės 11 d.) 10:00 susitikti prie skelbimų lentos Tauro 12-ojoje g. ir susitvarkyti aplinką. Būtų labai gerai surinkti šiukšles Tauralaukio g., kuria dažnai keliaujam ir patys, ir mūsų vaikai. Atkreipkite dėmesį, kad konteineris skirtas TIK BUITINĖMS ATLIEKOMS. Padangų ir statybinių ar žaliųjų atliekų į jį mesti NEGALIMA. Priešingu atveju vežėjai jo paprasčiausiai šiukšlių neišveš ir turėsime sąvartyną.

Konteineris stovės visą savaitgalį, tad tvarkytis galite kada jums patogiau bei visur, kur matote netvarką. Kaip visada siūlome didžiausią dėmesį skirti savo artimiausiai aplinkai – pakelėms, aplink savo sklypus, savo gatvei.

Panašūs įrašai

  • Informacija dėl rytojaus susirinkimo (0)
    Daug bendrijos narių teiraujasi, todėl informuojame: jeigu jau balsavote iš anksto, rytojaus susirinkime dalyvauti nebūtina.
  • Brangsta šiukšlių išvežimas sodininkams (3)
    Šiais metais Klaipėdos m. savivaldybė padidino atliekų tvarkymo rinkliavos tarifus sodininkams. Anksčiau 64 Lt per metus už sodo sklypą mokėję sodininkai, už sodo šiukšlių išvežimą 2014 […]

Parašykite komentarą