SB „Tauras“ kreipėsi į teismą dėl www.taurosodai.lt uždarymo [Atnaujinta: ieškinys priimtas]

(4)

SB „Tauras“ kreipėsi į teismą „dėl www.taurosodai.lt uždarymo ir žalos atlyginimo“. Nepaisant to, kad apie 90% balsavusių apklausoje „Ar reikalingas šis tinklalapis“ pritaria šio tinklalapio idėjai, bendrijos valdyba mano, kad šis tinklalapis ne tik kad nėra reikalingas, o dar ir daro žalą bendrijai. Panašu, kad šiame tinklalapyje skelbiamos bendrijos narių nuomonės ir viešinama bendrijos nariams aktuali informacija bendrijos valdybai yra labai nepatogi. Aišku ir tai, kad bylinėjimuisi bus naudojamos bendrijos narių lėšos. Primenu, kad SB „Tauras“ narių susirinkimas nesvarstė klausimo, ar paduoti į teismą šio tinklalapio administratorių, tai padaryti savo iniciatyva nusprendė bendrijos valdyba.

Taip pat reikia pasakyti, kad Klaipėdos m. apylinkės teismas kol kas atsisakė kelti bylą ir grąžino ieškinį ieškovui (SB „Tauras“), kad būtų pašalinti ieškinio trūkumai. Tuo, tikriausiai, dabar ir užsiima bendrijos valdyba vietoje to, kad vykdytų savo tiesiogines pareigas ir surengtų pakartotinį bendrijos narių susirinkimą.

Atnaujinta: SB „Tauras“ jau pašalino ieškinio trūkumus ir Klaipėdos m. apylinkės teismas priėmė bylą nagrinėjimui. SB „Tauras“ taip pat prašė teismo taikyti laikinąsias apsaugos priemones (tikriausiai laikinai uždaryti šią svetainę), tačiau teismas šio prašymo netenkino. Tikslesni bylos duomenys bus paviešinti, kai gausiu oficialią informaciją iš teismo.

4 komentarai apie “SB „Tauras“ kreipėsi į teismą dėl www.taurosodai.lt uždarymo [Atnaujinta: ieškinys priimtas]”

  1. Absurdas! Net geda skaityti.
    Aciū, Simai, už tikrai informatyvų tinklapį. Is tikro sb pradinis tinklapis (gerb. pirmininkes ruosiamas) toks blankus ir tiek mazai informacijos, o ir paskutinemis dienomis visai jis stringa. O uz isdestyta teisybe, kuri kai kam nepriimtina, visada pykstama. Didelis kiekis informacijos, pasisakymai, taip tik labiau suvienija bendrijos narius. Susidaro ispudis, kad kazkam (kurie „kandziojasi“) tikrai tai nepalanku.

    Atsakyti
  2. Vienas vargas su ta mūsų “vadovybe“:juk kad galėtų,kiekvieną kitaip mąstantį pašalintų iš bendrijos arba paduotų į teismą.Taip ir Simui – uz teisybės viešinimą kliūva daugiausiai.O kiek bendrijai ir kiekvienam iš mūsų tenka dėl tokio vadovavimo įvairaus „zanro“ problemų patirti savo kailiais:“pigiai“ nusipirkom komunikacijas,bet ar visi jas turėsim,nors pinigėlius ir sumokėjom. 63000 litų skola , kurios neįveikė „gerieji“ pirmininkės juristai [o gal jie pas mus jau nebedirba?] . Negrązinti permokėti pinigai elektros kabelinių ir oro linijų savininkams.O dar noras mūsų pinigais sudalyvauti savivaldybės akcijoje asfaltuojant vieną miesto gatvę.Neliūdna,ar ne? Gal laikas jau ir skaičiuoti pradėti ,o ne leisti mūsų bendras lėšas į visas puses?

    Atsakyti

Parašykite komentarą