Pakartotinis sodininkų bendrijos “Tauras” narių susirinkimas

(12)

Birželio 29 d. 10 val. Tauralaukio mokykloje (Klaipėdos g. 31) įvyks SB “Tauras” narių susirinkimas. Tuos, kurie nori prisidėti prie iniciatyvos siekiant, kad bendrijoje būtų paisoma jos narių interesų, kviečiame ateiti viena valanda anksčiau, t.y. 9 val.

12 komentarų apie “Pakartotinis sodininkų bendrijos “Tauras” narių susirinkimas”

 1. Kas neaisku, siai dienai ne tik nepaisoma sodu benrijos nariu interesai, bet jie ir pazeidziami. Norint, kad tai nebutu tesiama, butini kardinalus pokyciai ir matau, kad link to ir einama. Saunu.

  Atsakyti
 2. Kas kuruoja šią svietainę ? Tai pagal Jūsų išvedžiojimus išeina ,kad
  sadininkai turi buti nesiprausę ir gamtinius reikalus daryti už krumo
  ir balaną deginti .Mieli sodininkai jau tie laikai praėjo už viską dabar
  reikia mokėti .Džaukitės kad pirmininkė dar sugeba tai padaryti o mes ir patys norejome
  tik kai kurie užmiršo ,kad susirinkimuose puole pirmininkę kad nedaro ,o
  dabar nori buti gudresni ir nenori moketi ,trukdo dirbti ,nenutuokdami kiek jegų ir darbo
  jau yra įdėta ,atsitokėkit ir netrukdykit visai tarybai dirbti

  Atsakyti
 3. Nors dauguma sodininku (tie kur skypus naudoja tik sodui ir darzui) susimokejo po 13 tukst. lt,(kiti savo valia, kiti teismo sprendimu), bet gamtinius reikalus atlieka lauko tualetuose, kaip ir anksciau, nes dar niekur neteko matyti klozeto su bakeliu bulviu lysves gale. Kur logika? Kam sodininkui komunikacijos???

  Atsakyti
 4. Kokie sodininkai. Mūsų gatvėje tik du sklypai, kur auginamos bulvės. Visi kiti užėlę žolėmis arba pastatytas namas ir gyvena miestiečiai. O kiek per visą sodą yra sklypų kur auginamos daržovės.Kas suskaičiuos. Nereikia prisidengti sodininko vardu. Dabar čia yra gyvenvietė. Nenori mokėti, parduok sklypą ir ieškok kitos vietos daržovėms auginti. Toks demokratijos principas: mažuma klauso daugumos.

  Atsakyti
 5. kardinaliai reikia keisti situacija žiureti kaip susigražint pinigus o ne dar vienai rinkti neaiskiai veiklai.bet kol bus ši pirmininke ir visa neaišku ka veikianti valdyba tai nieko naujo ir nebus isivesim komunikacijas paskui reikes pinigu jos priežiurai ,ir taip pasa be galo.

  Atsakyti

Parašykite komentarą