Informacija dėl kelių būklės

(19)

Dėl vykdomų nuotekų ir vandens tinklų statybos darbų bendrijos kelių būklė tapo labai bloga. Rangovas nereagavo į reikalavimus greitai ir tinkamai sutvarkyti sugadintas kelio atkarpas. Kreipėmės į darbų užsakovą AB „Klaipėdos vanduo“, kad būtų sustabdyti tolimesni statybų darbai iki bus sutvarkytos anksčiau vykdytų darbų vietos. Nuo gruodžio 12 iki 15 dienos turi būti tvarkomos sugadintos atkarpos. Nauji darbai nebus pradėti be SB „Tauras“ ir AB „Klaipėdos vanduo“ leidimo.

Panašūs įrašai

19 komentarų apie “Informacija dėl kelių būklės”

 1. Jo jo kad jie smeli pila o ne zvyra toks jausmas kad is menulio iskrite butu visiskas nezinojimas savo darbo ,babajai savo darbo vietos negali susitvarkit

  Atsakyti
 2. Na ka kaip matom nauja valdzia dirba taip pat blogai kaip ir senoji… Dabar turim sugadinta kelia ir sustabdytus vandentiekio ivedimo darbus….

  Atsakyti
 3. Turbūt juokaujat. Su senaja valdyba jau daug metų jokie darbai nevyko. O naujoji tik pradėjo, iškart viskas pajudėjo. Kad kelius sugadino rangovai, tai čia ne valdybos kaltė. Svarbiausia, kad valdyba iš tų pačių rangovų išsireikalavo, kad kaip sugadino kelius, taip ir sutaisytų. O tada ir darbai toliau tęsis. Čia turbūt kai kuriems žmonėms niekaip gerai nebus. Darbai stovi – blogai, darbai juda – vėl blogai.

  Atsakyti
 4. Na, visada yra ,,tikrų“ lietuvių, kuriems viskas negerai ir kelia triukšmą, kelia blogas emocijas aplinkiniams, o kad prisidėti ir kažkiek pajudinti pirštą visiškai nieko.
  Sėkmės naujai valdybai

  Atsakyti
 5. O šiuo metu kelias tvarkomas? Kažkaip nepastėbejom…
  Vandentiekio darbai toliau vykdomi? Taip pat nepastebėjom…
  Matom, tik kad kelias visiškai sugadintas darbų vykdymo vietose.
  Tai nežinau ar čia blogai, ar čia gerai. Spręskit patys….

  Atsakyti
 6. Ponas Taurai,
  pasiūlykit racionalų sprendimą, kaip sutvarkyti kelius, kai nėra pinigų, nes senoji juos išleido (išeitines pati ir buhalterė išsimokėjo), o gyventojai , manau, nei pusė nesumokėjo, o kur skolininkai.
  kažkaip negyvenam komunizmo laikais, kaip iš dangaus mana krenta. Reikia pinigėlių viskam reikia.

  o gal žinot, kaip reiktų juos išasfaltuoti ir šaligatvius kuo greičiau gauti?

  Atsakyti
 7. Racionalus sprendimas, prašom: priversti „Klaipėdos vanduo“ rangovus sutvarkyti kelius tose vietose, kur daromi nauji įvadai. Tai bendrijai nieko nekainuos.
  Bet turbūt šito nepavyko jau padaryti: „Nuo gruodžio 12 iki 15 dienos turi būti tvarkomos sugadintos atkarpos“.
  Nes pati kelio būklė dar plius minus pravažiuojama, išskyrus tas vietas, kur buvo vykdomi darbai.

  Atsakyti
 8. Apie kokius skolininkus cia minima. Pirmininke grazindama pinigu likuti nuo tinklu atsiskaiciavo kas priklauso kaip nariui susimoketi. Vadinasi kasa netuscia. Kaip cia suprasti. Butu gerai zinoti,.

  Atsakyti
 9. Tauro 7-oji g. po paskutinio kelio tvarkymo vakar (vasario 23 d.) vos pravažiuojama, tešlynas visiškas vienoje atkarpoje… Taip pat norėjau pasiteirauti, kodėl visa technika laikoma tauro 9-osios g. pabaigoje – darbai tai mūsų pusėje nevyksta, o kelias kasdien gadinamas traktorių. Žmonės pareina pro dvaro slėnį ir pakilę patenka į visišką tešlyną iki kelių… Nekalbant apie tai, kad atlikę darbus, paliks toje vietoje šiukšlyną.

  Atsakyti
 10. Sveiki noreciau paklausti kodel renkamas keliu prieziuros mokestis,keliai taigi senai jau net nepravaziuojami. Tai gal musu nauja valdzia noretu sumoketi uz musu masinu remonta.
  Man susidare toks vaizdas kad musu pirmininkas nesugeba net keliu priziureti o ka kalbeti apie rimtesnius dalykus.Labai tikiuos kad greitu laiku bus tvarkomi keliai kaip buvo prie senos valdzios.

  Atsakyti
 11. Blet jau ir man pyktis ima visur praligino su greideriu o tauro 17 taip ir liko ka mes esam nebe tauro nariai

  Atsakyti
 12. Kaip iš po karo vaizdai daugumoje gatvių. Ar naujoji valdžia nemato , kad pila purvą ? Tešlynai kraupūs. Ir kada bus susirinkimas. Planavo sausio mėn …?? Jau dabar kovas.

  Atsakyti
 13. GIRDEJAU KAD YRA GALIMYBE SUTVARKYTI KELIUS SAVO LESOMIS. GAL REIKIA PAGALVOTI APIE TAI? KADA GERAS DEDE SUTVARKYS MUMS KELIUS (PACIOSE SODOSE)?? DABAR ISLEIDZIAME MASINU REMONTAMS DAUGIAU….

  Atsakyti
 14. Sveiki kaimynai
  Skaitau nepatenkintus komentarus ir nesuprantu, gal jiems lietus nelyja? Kiek nori kartų tvarkyk per savaitę kelią, o lietus savo daro. Jei piktinatės neveiklumu, tai gal „skėtį“ virš bendrijos kelių palaikytumėt, tada ir keliai nebus purvynas.
  Pritariu dėl kelių asfaltavimo dalinėmis įmokomis iš bendrijos narių ir ne narių, su kitos dalies finansavimu iš savivaldybės lėšų.

  Atsakyti

Parašykite komentarą