Gruodžio 20 d. mūsų bendrijoje – Eglutės įžiebimas

(2)

Bendruomeniškų gyventojų iniciatyva šiemet mūsų bendrijoje bus įžiebta Kalėdinė eglutė! Eglutės įžiebimo šventė vyks gruodžio 20 d. 12 val. Tauro 1-osios, 9-osios ir 16-osios g. sankryžoje (prie transformatorinės).

Kviečiame ateiti visus SB „Tauras“ suaugusiuosius ir vaikus pasitikti artėjančias žiemos šventes kartu, pasidalinti atsineštomis šventinėmis vaišėmis ir džiugia nuotaika su kaimynais. 

Štai toks skelbimas kviečia visus į šventę bendrijoje:

DSC_0357

Šventės vieta žemėlapyje:

 

 

Panašūs įrašai

  • 2015 m. SB „Tauras“ Kalėdinė eglutė (5)
    Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė pavyko! Susirinkę bendrijos gyventojai puikiai praleido laiką, pabendravo su kaimynais ir nusprendė, kad tokių susibūrimų reikėtų daugiau. O kad tai […]
  • Balandžio 21 d. jungiamės prie akcijos DAROM 2018 (1)
    Balandis - švaros mėnuo! Kaip jau tapo įprasta, kviečiame visus prisijungti prie akcijos DAROM 2018 ir pagražinti mūsų visų aplinką. Renkamės Balandžio 21 d. 10:30 Tauralaukio g. ir Tauro […]

2 komentarai apie “Gruodžio 20 d. mūsų bendrijoje – Eglutės įžiebimas”

  1. Ačiū, busimiems valdybos nariams už Kalėdinės eglutės organizavimą,gaila,kad negalėsiu dalyvauti,todėl linkiu,kaip vienai šeimai pabūti kartu ir prisiminti visiems,kad šventės išauga ne žvaigždynuose,o mūsų širdyse.Tegu jų švarumas apgaubia mūsų rūpesčių valandas ir palieka ant stalo skalsiąją duoną ir gerąją viltį.

    Atsakyti

Parašykite komentarą