Pakartotinis susirinkimas – 2015 m. gruodžio 8 d.

(11)

Remiantis SB „Tauras“ valdybos skelbiama informacija, Sodininkų bendrijos „Tauras“ neeilinis pakartotinis narių susirinkimas vyks 2015 m. gruodžio mėn. 08 dieną 18:30 val. Žvejų rūmuose, Taikos pr. 70,  Klaipėda.

DARBOTVARKĖ:

1. 2015 m. bendrijos pajamų ir išlaidų sąmatos svarstymas bei tvirtinimas.
2.Valdybos, valdybos pirmininko, revizoriaus rinkimai.
3.Siūlymo dėl gatvių projekto dėl kelio asfaltavimo ir gatvių apšvietimo svarstymas.
4. Kiti klausimai.

Susipažinti su siūlomų sprendimų projektais, ūkinės-finansinės veiklos ataskaita ir balsuoti iš anksto raštu susirinkimo darbotvarkės klausimais galima suderinus laiką iš anksto su valdybos pirmininke.

Sodininkų  bendrijos  “Tauras”  narių  registracija  vyks  nuo  17:30 val. iki  18:30 val. 

Susirinkime dalyvausiančių įgaliotų asmenų teises patvirtinantys dokumentai turi atitikti LR Sodininkų bendrijų įstatymo 16 str. 7 d., 16 d. reikalavimus.

Susirinkimo dalyviai registruojantis susirinkime privalo su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus.

Informacija apie šaukiamą susirinkimą paskelbta laikraščiuose „Vakarų ekspresas“ ir „Respublika“, internetinėje svetainėje www.sbtauras.lt, bendrijos teritorijoje esančiose skelbimų lentose.

SPRENDIMŲ PROJEKTAI

2015 m. gruodžio mėn. 8 d. SB „Tauras“ neeilinio  pakartotinio bendrijos narių susirinkimo siūlomi sprendimų projektai, kuriuos parengė bendrijos valdyba.

 Susirinkimo pirmininko, sekretoriaus ir skaičiavimo komisijos rinkimai.

1.1. Susirinkimo pirmininku išrinkti__________________, sekretoriumi_______________.

Sprendimų projekto siūlymas: Patvirtinti susirinkimo pirmininką ir sekretorių.

1.2. Balsų skaičiavimo komisijos rinkimai.

Sprendimų projekto siūlymas: Patvirtinti balsų skaičiavimo komisiją.

 1.    Darbotvarkės klausimas – 2015 m. pajamų ir išlaidų sąmatos svarstymas ir tvirtinimas.

4.1. Buhalterė pristato pajamų-išlaidų 2015 m. sąmatą (buhalterė D. K.).

4.1.1. Siūloma pajamų-išlaidų sąmatos suma 18 767,38 EUR (64 800,00 Lt. (šešiasdešimt keturi tūkstančiai aštuoni šimtai litų).

 Sprendimų projekto siūlymas: 2015 m. pajamų ir išlaidų sąmatos patvirtinimas.

2.    Darbotvarkės klausimas – Valdybos, valdybos pirmininko, revizoriaus rinkimai.

3.    Darbotvarkės klausimasSiūlymo dėl gatvių projekto dėl kelio asfaltavimo ir gatvių apšvietimo svarstymas.

Bendrija ne kartą kreipėsi į Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos skyrių prašydama perimti vidaus kelius ir visada gauna atsakymus, kad Klaipėdos miesto savivaldybė neturi galimybės. Vadovaujantis sodininkų prašymais, bendrijos valdyba siūlo organizuoti projekto parengimą dėl gatvių asfaltavimo ir apšvietimo, kreiptis į Klaipėdos miesto merą su prašymu, kad savivaldybė prisidėtų prie organizuojamo projekto ir darbų.

4.    Darbotvarkės klausimas –  Kiti klausimai.

Panašūs įrašai

11 komentarų apie “Pakartotinis susirinkimas – 2015 m. gruodžio 8 d.”

 1. Zofija. Kaip ir reikėjo tikėtis susirinkimas ir vėl nukeltas į paskutinį metų mėnesį.Data ir laikas pasirinktas tik saviems,kuriems patogu su savo mašinėlėm atvykti ir nakties metu išvykti ,o ką daryti kai neturi savo transporto,saugumo sumetimais ir lieki namuose neprabalsavęs.Viskas numatyta ir apskaičiuota,kad tik mažiau atvyktų nepageidautinų sodininkų,kurie yra nusivylę A.Kargaudienės vadovavimų bendrijai.Ir vėl turės prisirinkusi iš ankstinių balsų,kurių šį kartą tikriausiai nebepritrūks.

  Atsakyti
 2. Nesibaigia nesmaones su ta Kargaudiene. Mes isvis galvojam is anksto balsuoti, kad nesigadinti nervu susirinkime. Svarbu balsas veltui nenueis

  Atsakyti
 3. Tesininkus samdotes taciau vis tiek esate vargsai, proto jums neuztenka normaliai viska tvarkytis 🙂

  Taciau, juk ne marsieciai atsiunte jums Jusu pirmininke, o JUS patys ja issirinkote ir esate „pylypu“ vietoje (2015 m. biudzeta tvritinates metu gale… norite pasakyti jus protingi zmones? ir siap issidirbinejimas rengiant susrinkima, dokumentu neskelbimas ir t.t. – ko nusipelenete, ta ir turite 🙂

  http://www.registrucentras.lt/aisraginimai/pdf.jsp?dok_id=56673435
  Išieškotojo vardas, pavardė,
  gimimo data arba juridinio asmens
  pavadinimas, kodas.
  Sodininkų bendrija „TAURAS“
  , a.k.
  141845789
  Institucijos, kurios sprendimas
  vykdomas pavadinimas
  Klaipėdos miesto apylinkės teismas
  Vykdomojo dokumento pavadinimas
  Teismo vykdomasis raštas
  Vykdomojo dokumento išdavimo data
  2015-11-12
  Vykdomojo dokumento numeris
  2-11580-328/2015
  Išieškotinos pinigų sumos, turtas ar
  reikalingi atlikti veiksmai
  929.34 Eur bei po 15.00 EUR iš skolininkų
  Vykdymo išlaidos
  54.38 Eur
  Terminas, per kurį skolininkas turi
  įvykdyti sprendimą
  10 dienų

  Atsakyti
 4. buvote kvailiai ir likote tokiais, valdzios tai nesugebejote pasikeisti :). Aplamai, niekas nepasikeite po susirnkimo.

  nevadinkite tai izeidimu. Tik kvailiai galejo patvirtinti tokia finansine ataskaita. Jusu buvo ~90, kas jauciasi izeistas ir protingas, ir balsavote „UZ“ 2015 m. biudzeta, parasykite, padiskutuosime 🙂

  tik kvailiai, pyksta, o pakeisti nieko nesugeba, t.y. po susirinkimo liko ta pati situacija, + pirminike gavo „isrisima“ uz 2015 m. pinigu isleidima (pvz. teismams, teisninkui).

  o tie kas nedalyvavo susirinkime ir galvojo, kad jie protingi nesivelti.. na dabar mokesite ir toliau sutikote,kad viskas tas bardakas testusi 🙂

  Atsakyti
 5. Įvyko susirinkimas. Man jis patiko. Sėdint ant scenos puikiai gali įvertinti dalyvaujančiųjų mentalitetą. Ir įvertinau. Gaila pasidarė daugelio dalyvių. Palyginsiu juos kaip šventam rašte rašoma: avys be piemens. Rėkti rėkia, o nežino dėl ko ir kam. Sakyčiau, kad durniai, bet lyg ir ne. Sakyčiau, kad bepročiai, bet kad lyg ir ne. Avys ir nedaugiau. Man viso labo tik 31. Daugelis dalyvių tikrai buvo vyresni, bet… atrodė lyg darželinukai. Lyg ir nori kažką keisti, bet suformuluoti nesugeba. Peza kažkokius niekus ir tiek. Man labai patiko ta, viduryje laiks nuo laiko rėk pakylanti „boba“ (moterim nepavadinsi, į protingą lyg ir neneša). Rėkia ji sau ir viskas, lyg kokie diegliai į šoną ją durstytų. Na, o bendarai vaizdas atrodė kaip kokiame religiniame filme, – dūšios be vietos. Ir nereikia čia kaltinti valdybos, pirmininkės ar teisininko. Įstatymus mėgstate improvizuoti, jų nesilaikyti ir t. t. Turėsit tai, ko nusipelnėt.

  Atsakyti
  • Gal tokio komentaro ir nereikėtų palikti, taupant bendrijos narių nervus… Bet tegul lieka, padės visiems dar kartą įvertinti šio teisininko mentalitetą.

   Atsakyti
 6. Ponas Arvydas teisingai pastebi, kad susirinkime daugumą sudarė „avys be piemens“. Bet p. Arvydas tur būt pastebėjo, kad atsirado naujas „Piemuo“ gerąja žodžio prasme ir reikalingas tik laiko tarpas, per kurį „avys“ apsipras, nusiramins ir pasieks „ko nusipelnė“. O nusipelnė tikrai daugiau.
  Kas liečia tas „avis“ (42 vnt slapto balsavimo), kurias senoji valdyba prisipratino, tai ir jų nepakanka, kad būtų perrinkta senoji bendrijos valdyba. P. Arvydui reiktų patarti gerb. pirmininkei, kad pats laikas keisti susirinkimų nutarimų priėmimo strategiją. Vokeliai nepagelbės.

  Atsakyti
 7. Klausyk, Ekti. Ko tu čia iš vis kiši nosį? Neturi normalaus darbo? dediesi dideliu teisininku? Įsigyk pradžiai advokato egzaminus, ar viduriai ploni?

  Atsakyti

Parašykite komentarą