Žemės mokestis šiemet – didesnis, bet daugeliui jo mokėti nereikės

Šiemet žemės mokestis – didesnis. Nors žemės mokesčio tarifai šiemet nedidėjo, tačiau sumažėjo pereinamojo laikotarpio nuolaida, kuri taikoma jau keletą metų iš eilės tam, kad būtų išvengta staigaus mokesčio padidėjimo. Apie tai jau anksčiau rašėme straipsnyje Žemės mokestis 2013 m. (ir ateityje)

Nors žemės mokestis mūsų bendrijoje ir padidėjo (šiemet vienam sklypui jis siekia 2 Eurus, pernai buvo apie 5 Lt), tačiau daugeliui jo mokėti nereikia, kadangi jis neviršija minimalios nustatytos sumos, kuri yra 2 eurai. Tai reiškia, kad žemės mokestį reikės mokėti tik tuo atveju, jeigu turite daugiau nei vieną sklypą – tuomet jų žemės mokesčių suma tikriausiai jau viršys 2 eurus.

Tikslų Jūsų sklypui taikomą žemės mokestį galite sužinoti prisijungę VMI svetainėje arba naudojantis VMI programėle telefone.


Beje, nepamirškite, kad žemės mokestį šiemet reikia sumokėti iki lapkričio 16 dienos. Nepavėluokite.

 

Panašūs įrašai

  • Teismo sprendimas dėl 1000 Lt baudos (1)
    Nuasmenintas teismo sprendimas skirti SB "Tauras" pirmininkei 1000 Lt baudą už teismo įpareigojimų nevykdymą. Sprendimas skirti 1000 Lt baudą už teismo įpareigojimų nevykdymą, […]
  • Žemės mokestis 2013 m. (ir ateityje) [PAPILDYTA] (7)
    Žemės mokestis – privačių žemės savininkų mokamas mokestis. Jį turi sumokėti žemės savininkas, nepriklausomai nuo to, kur yra jam priklausantis žemės sklypas - sodininkų bendrijoje, […]

Parašykite komentarą