2015-06-27 SB „Tauras“ narių susirinkimo rezultatai

(3)

430b3037198431a0_640Susirinkimo metu bendrijos nariai buvo informuoti, kad beveik prieš pusę metų, 2015 m. sausio mėn., vandentiekio ir nuotekų tinklai (2,3 mln Lt vertės) parduoti už 28 € AB „Klaipėdos vanduo“.

Pirmininkė į susirinkimą atsinešė 28 išankstinius balsus. Tai padėjo patvirtinti valdybos veiklos ataskaitą, sąmatą, revizorės ataskaitą, mokesčių dydžius. Tačiau balsų, kad būtų perrinkta valdyba, kurios nariai akivaizdžiai prarado bendrijos narių pasitikėjimą, neužteko. Visgi balsų neužteko ir daugumai naujų kandidatų, tad nauja valdyba neišrinkta. Daugiausia balsų rinkimuose surinko kandidatas, apibendrinęs bendriją kaip visiškai nereikalingą darinį, trukdantį reikalauti mums priklausančios teritorijos priežiūros iš Klaipėdos m. savivaldybės. Tuo tarpu senosios valdybos įgaliojimai baigiasi šiandien, 2015 m. birželio 30 d., kadangi ankstesni valdybos rinkimai vyko lygiai prieš 3 m. Pirmininkė įsitikinusi, kad senoji valdyba toliau dirbs dar metus. Tuo tarpu iniciatyvinė grupė jau renka parašus rengti naujiems rinkimams. Negalima pasitikėjimą praradusių valdybos narių palikti vadovauti bendrijai.

Susirinkime visiškai nebuvo nagrinėjami bendrijos nariams aktualūs klausimai. Net nebuvo išrinkta bendrijos revizorė. Susirinkimo pirmininkas Almantas Lubickas (už kurio kandidatūrą būti susirinkimo pirmininku, beje, balsavo mažiau nei pusė susirinkimo dalyvių) be dalyvių balsavimo ar pritarimo tiesiog nutraukė susirinkimą. Praktiškai bendrijos pirmininkė tik pasitvirtino mokesčius, kad, jos manymu, galėtų toliau patogiai neliečiama tvarkytis bendrijoje.

Daugiau informacijos ir tikslesnius rezultatus apie susirinkimo sprendimus pateiksime, kai bus surašytas susirinkimo protokolas. Pagal Sodininkų bendrijų įstatymą tai turi būti padaryta per 10 darbo dienų.

3 komentarai apie “2015-06-27 SB „Tauras“ narių susirinkimo rezultatai”

 1. Neišrinkus naujos valdybos, valdybos įgaliojimus turi senoji valdyba, nes nėra kam perduot valdžios, o įstatyme nepasisakyta, ką daryti tokiu atveju, kuomet pasibaigė kadencija, o nauja valdžia neišrinkta.

  Atsakyti
  • Taip, tačiau atsakymas į klausimą ką daryti – akivaizdus. Reikia sušaukti naują susirinkimą ir rengti naujus valdybos rinkimus. Žiniasklaidoje jau pasirodė ir pirmininkės planai kuo greičiau surengti naujus rinkimus. Tikėkimės, kad šio pažado pirmininkė laikysis. Jeigu ne, susirinkimą inicijuosime mes, pasinaudodami įstatymo suteikta teise, kad susirinkimą gali inicijuoti 10 % bendrijos narių.

   Atsakyti
 2. pasaulyje karas ant nosies, o cia kazkokia bobele, mano nuomone, isivaizduoja esanti karaliene jau greit niekam nereikalingo darinio. Gal cia neigyvendintos svajones but direktore ar kuom? Gal geriau koki uabeli susikurkit, o ne zmones kirsinkit, gerb. poniute.
  Ir siaip – paziurekit placiau – i visa gyvenima, jo prasme. Ir tada jusu darbas, jusu dabartines pretenzijos i kazka ir uz kazka, visos teismines kovos su savo kaimynais – pasirodys kaip dideles muses kapanojimosi geriausiu atveju barsciuose.

  Atsakyti

Parašykite komentarą