Prieš susirinkimą – SB „Tauras“ pirmininkei teismo paskirta 289 € bauda

(3)

SB „Tauras“ pirmininkei Astai Kargaudienei teismas paskyrė 289 € (1000 Lt) baudą už teismo įpareigojimų nevykdymą. Byloje, kur iniciatyvinė grupė ginčija bendrijos valdybos savavališkai padidintą nario mokestį, bendrijos pirmininkė buvo įpareigota pateikti teismui bendrijos narių sąrašą su gyvenamosios vietos adresais, kad teismas galėtų tinkamai informuoti juos apie vykstančią bylą. Pirmininkė šių duomenų nepateikė, nepaaiškino, kodėl to nepadarė, todėl paskirta atitinkama bauda. Tai ne pirmas kartas, kai A. Kargaudienė gauna baudą už teismo įpareigojimų ignoravimą. Baudas teismas pirmininkei jau buvo paskyręs ir anksčiau – už tą patį informacijos slėpimą, duomenų nepateikimą. Apie tai dar prieš porą metų rašėme straipsnyje Teismo sprendimas dėl 1000 Lt baudos, baudų buvo paskirta ir daugiau.

Ištrauka iš šiame straipsnyje minimo sprendimo:

bauda A Kargaudienei

Žemiau rasite visą minėtą 2015-05-15 dienos teismo sprendimą, kurį pirmininkė apskundė, tačiau Klaipėdos apygardos teismas skundą atmetė ir paliko galioti paskirtą baudą.

2015-05-07 KLAT sprendimas del 289 euru baudos SB Tauras pirmininkei.pdf

Ar ir toliau patikėsime bendrijos valdymą asmeniui, kuris nuolat nevykdo teismo sprendimų?

3 komentarai apie “Prieš susirinkimą – SB „Tauras“ pirmininkei teismo paskirta 289 € bauda”

  1. Tikriausiai ir šiuo klausimu pirmininkei A.Kargaudienei patarinėjo A.Ektis.Brangiai jis mums,visdėlto,kainuoja -mokam jam už patarimus,už kuriuos p.A.Kargaudienei vėliau skiramos baudos.Kažkas negerai,gerbiamasis,tikrai negerai!

    Atsakyti
  2. Šaunu, kad yra žmogus kuris neapkenčia blogybių ir kovoja su šių laikų parazitizmu (tik taip galima įvardint SB veikimą Lietuvoje)

    Atsakyti
  3. net ir samdydami teisninka, visi JUS isliekate neipatingai protingi, 2015 m. biudzeto samata svarstyti 2015 metu pabaigoje… jus kam samdote ta teisninka ir pirmininke?

    Atsakyti

Parašykite komentarą