Pasiūlymas surengti debatus prieš valdybos rinkimus

(8)

conference-room-338563_640Šiandien SB „Tauras“ pirmininkei ir valdybos nariams buvo išsiųstas (ir telefonu išsakytas) iniciatyvinės grupės pasiūlymas surengti viešus debatus apie aktualius klausimus sodininkų bendrijoje „Tauras“ artėjant bendrijos narių susirinkimui. Bendrijos valdybos narių prašėme tik pasirinkti jiems patogų laiką savaitgalį arba po darbo valandų, kad kuo daugiau bendrijos narių galėtų dalyvauti ir viešai užduoti klausimus kandidatams į bendrijos valdybą. Dėl vietos debatams surengti pažadėjo pasirūpinti iniciatyvinė grupė. Laukiame atsakymo.

8 komentarai apie “Pasiūlymas surengti debatus prieš valdybos rinkimus”

 1. Man patiko, pašalino mano komentarą. Čia jau laisvo žodžio ribojimas ir cenzūra. Mane visaip žemina ir išsidirbinėja… Simai, kur tavo lygybės suvokimas. Jei aš sugebu atsilaikyti prieš tave, tai, ko tu išsigandai.

  Atsakyti
  • Nuo šiol komentarai šioje svetainėje turės būti patvirtinti prieš paskelbiant, kad būtų išvengta nesantaikos kurstymo įžeidinėjant ir nepagarbiai bendraujant. Didelė dalis Arvydo Ekčio komentarų pakoreguoti pašalinant nepagarbius išsireiškimus.

   Atsakyti
 2. Aš visad bendrauju adekvačiai. Bendravimo toną diktuoji tu, Simai. Tad apie pagarbą kaip minimum reiktų tau patylėti. Taip pat ir tavo bendrams.

  Atsakyti
  • Arvydai, pradžiai reikėtų sutarti dėl to, kad mes niekada nesutarėme į vienas kitą kreiptis „tu“. Apie kokį bendravimo adekvatumą galima kalbėti, kai jame nėra bent jau pagarbos į mažai pažįstamą asmenį (ir visai ne draugą) kreiptis „Jūs“?

   Atsakyti
 3. Šiaip aš „Jūs“ kreipinį naudoju tik į asmenis, kurių nepažįstu arba gerbiu. Tave aš jau galiu laikyti kaip pažįstamą, nes esame bendravę ir negalėčiau pasakyt, kad tave gerbiu, nes pagarba ateina pagal žmogaus elgesį. Pilat visi purvą ant manęs, o galvoji, kad aš nieko nesuprantu, kas už to slypi ir yra atsakingas.

  Atsakyti
 4. A.Ekti,gal Jums reikėtų dar kartą perskaityti savo „mandrius“ atsakymus į korektiškas komentuotojų žinutes.Suprantam, kad savo aršumą Jūs turit rodyti,nes s.b.“Tauras“ atsiradot pasmdytas pirmininkes ,norinčios susidoroti su Simu ir visais,kurie aklai neina paskui ją.Tik gaila,kad ir tam ji panaudojo,tikriausiai,bendrijos,o ne savo lėšas.

  Atsakyti

Parašykite komentarą