Pirmasis SB “Tauras” narių susirinkimas 2015 m. neįvyko

(10)

EmptyPirmasis šių metų susirinkimas neįvyko nesusirinkus kvorumui – pusei visų bendrijos narių. Pakartotinį susirinkimą pirmininkė žadėjo sušaukti birželį. Sekite naujienas, prieš susirinkimą dar būtinai informuosime.

10 komentarų apie “Pirmasis SB “Tauras” narių susirinkimas 2015 m. neįvyko”

 1. Gerb. Arvydai
  Aš Jums pateikiau 6 klausimus VIESAI, nes Jus teikiate konsultacijas SODU BENDRIJAI, ESATE SAMDOMAS DARBUOTOJAS, todėl manau atsakymai turėtu būti vieši nes jie liečia VISUS SODININKUS, mes iš savo kišenės mokame Jums atlyginimą, tai būtu malonu, kad ir ATSAKYMUS pateiktumėte viešai. Tuo labiau, rašyti asmeniškai nėra prasmės, nes tikiuosi Jūsų atsakymus ir kompetencija galės įvertinti kitu svetainių tokiu kaip
  http://rekvizitai.vz.lt/imone/uostamiescio_teisines_paslaugos/?rating=ok
  ir kt. lankytojai.

  1. Jus pamiršote atskleisti, kurioje pastraipoje revizijos akte paslėpti skaičiai, čia buvo jums juokinga kad aš jų nematau… na gal padekite juos pamatyti?
  Pasiteisinote, ale s.b. dokumentacija vykdoma supaprastintai…ok, taip įstatyme numatyta. Nebeprašau, kaip baigusio kolegija, paaiškinti ar toks revizijos aktas atitinka LR keliamus reikalavimus tokio tipo dokumentui, paaiškinti kur gi tie paslėpti skaičiai…. Tiesiog butu mandagu atsiprašyti ir pripažinti klaida…
  2. Kaip galėtumėte pakomentuoti atmesta byla DEL BLOGAI PARUOSTU DOKUMENTU (nuoroda i byla buvo pateikta anksčiau)? Kiek tokia klaida kainavo sodu bendrijai?
  3. Neatrodo, kad Jums pinigus surenka ir sumoka VISI sodininkai, tad i teisines konsultacijas turi ir Simas Z. Įstatymas numato galimybe šaukti susirinkimą ir be pirmininkės žinios, jei toks jau žinantis, kad dokumentai negalioja, kodėl neprakonsultuojate susirinkimo rengėju?
  4. Gal plačiau pakomentuotum, kodėl negali ši svetainė egzistuoti? Trukdo diskusijos ir skelbiami dokumentai? Kodėl nepadarius s.b. svetainėje Forumo, Diskusijų, kur žmonės galėtu uždavinėti klausimus ir gauti informacija? (pvz. po diskusijos apie pirmininkes ir buhalterės pasirašyta dokumentą, jis dingo iš oficialios svetaines..)
  5. DEL KANDIDATU
  Kodėl NEBUVO registruoti kandidatai į būsimą visuotinį susirinkimą? Kodėl neatsakote VIEŠAI? Paaiškėjo kad siųsta buvo Registrų centre registruotu elektroniniu adresu, na ir asmeniškai gi galima gauti, juk Pirmininke ŽINO, ir JŪS žinote apie siūlomus kandidatus… Kiek teko girdėti, dabar pirmininke jau aiškina „jau vėlu“ (galiu ir klysti)
  Klausimas kaip teisininkui: ar normalu, kad LR įstatymuose liečiančius s.b. tokios procedūros nėra aprašyta, susigalvojama kažkokia sistema, kuri niekur neskelbiama, niekam neaiškinama ir pažeidžiant elementarius demokratijos principus mėginama jais vadovautis?
  Kas dabar gausis? Pirmininke mėgins prastumti „SAVO“ kandidatus, ignoruodama demokratiškumo principus, gal net mėgins RINKTI išankstinį balsavimą už sau palankius kandidatus (o juk kandidatu sąrašas nepilnas… ane? Visai tai valdybai ir tiems pseudo kandidatams NEGĖDA? Turite sąžine?) – ko pasėkoje, visas sekantis susirinkimas, vėl bus ginčytinas ir gali tekti keliauti i teismus.
  Kas gali gautis: „de facto“ atsakovė ir valdytoja lieka pirmininkė, Jūs gaunate už „teikiamas paslaugas pinigėlius iš MŪSŲ … vėl teismai, manote to negalima išvengti?
  Ar visa tai nėra absurdas, įstatymų pažeidimas? Kaip pakomentuosite TEISININKE TEIKIANTIS KONSULTACIJAS MUSU S.b.? Ką JUS konsultuojate ir kam paslaugas teikiate UZ MUSU VISU PINIGUS?
  O gal pirmininkė Jums „ignore“ uždėjusi, nieko nesikonsultuoja su Jumis?(kam tada Jūs reikalingas?)

  Beje, asmeninis klausimas: aplankėte Roma, https://www.facebook.com/arvydas.ektis
  įdomu butu sužinoti kiek gavote už paslaugas dėl pralaimėtos bylos šios svetainės uždarymui, kiek aplamai JUMS JAU SUMOKETA MUSU PINIGU dėl įvairiausių beprasmiškų bylu kurios buvo ir BUS, kokie Jūsų įkainiai ir kokia sekančią kelione planuojate?
  Kas nors iš sodininku žinote, kiek mes mokame šiam kolegijos paruostam teisininkui, teikiančiam mūsų s.b. paslaugas, kurios atrodo nieko nesprendžia o tik veda i teismus, už kuriuos mes turime susimokėti ir pyktis vienas su kitu?

  p.s. įrašas ilgas, liečiantis VISUS MUS, galima paskelbti ir atskiru strp.

  Atsakyti
 2. Atsakinėt man tamstai yra žema, nes čia tas pats, kaip kurčiam su aklu kalbėtis. Šiaip mano batų išmera 42, jei kartais norėtumėt man batus padovanot, o vyną mėgstu pusiau saldų, jei kartais į svečius pakviestumei. O šiaip aš daug Europos šalių esu aplankęs, tad nesidalinsiu įspūdžiais. Aš tamstos pinigų neskaičiuoju, tai tu mano neskaičiuok. O šiaip pirmiau reikia sumokėt, kad iš tamstos pinigų kur nors nuvažiuočiau… sodininke.

  Atsakyti
  • nu kazkaip cia labai negraziai atsakote, kad ir kokia butu jusu kompetencija, bet galioja ir kitos normos bendraujant su zmonemis, kam save taip aukstai kelti, o pasnekova zeminti, kur taktiskumas?Labai nusivyliau , o atlyginima gaunate is musu kisenes, turetumet buti lojalus visiems sodininkams, kad kokia jie nuomone beturetu apie jusu veikla. Brrrrr… labai nemalonu

   Atsakyti
   • Tai kad Arvydas labai plataus profilio specialistas. Is jo destomu minčių susidaro įspūdis , kad jis matininkas – psichiatras . “Išminties dugnus ” išmatavo , kam psichinius sutrikimus diagnozavo , mentaliteto lygius suskirstė .Na tiesiog talentas.
    P e r s i s t e n g ė v a i k i n a s. ……………..

    Atsakyti
 3. Dekoju Arvydui Ektciui musu sodu bendrijos samdomam teisinkui (Uostamiesčio teisinės paslaugos, IĮ) uz “issamia” viesa konsultacija VISIEMS sodu bendrijos zmonems.

  Netgi uz tokias konsultacijas ir atsakymus, musu pirmininke ir valdyba toliau Jus samdys ir mokes sodininku pinigus .

  Atsakyti
 4. Sodinkų bendrijos įstatyme 17 str. numatyta, kad bendrijos valdyba dirba pagal darbo reglamentą patvirtintą visuotinio susirinkimo. Prieš kelis metus buvo bandyta reglamentą “prastumti” susirinkimo metu , nesupažindinus bendrijos narių. Mano manymu reglamentui pats laikas būtų atsirasti. Jo rengime, svarstyme turėtų dalyvauti visi sodininkai. Patvirtinus demokratišką darbo reglamentą bendrijos valdybai reiktų organizuoti darbą pagal reglamentą, būtų mažiau nesutarimų.
  22 straipsnis. Bendrijos nario teisės ir pareigos
  Valdybos išgalvotas išankstinis kandidatų į valdybos narius registravimas, pažeidžia bendrijos nario teises. Sodininkų bendrijos įstatymo 22 str.
  2. Bendrijos narys turi šias teises:
  1) dalyvauti ir balsuoti bendrijos narių susirinkime, rinkti ir būti išrinktas bendrijos valdymo organo nariu, revizijos komisijos nariu (revizoriumi);
  Dabartiniu metu esant išankstiniam registravimui, susirinkimo metu “Būti išrinktam bendrijos valdymo organo nariu” yra misija neįmanoma.
  Ką apie tai galvoja ponia Asta ir valdybos nariai, bendrijos teisininkas ?
  Man tai primena sovietinius laikus, kai iš Maskvos gaudavome sąrašus ir balsodavome…

  Atsakyti
 5. Šis teisininkas pats atstovavo byloje prieš bendriją ir pats šnekėjo, kad mūsų pirmininkė elgiasi neteisėtai, kad niekas negali priversti rinkti pinigus už nedalyvavimą talkoje ir pan. Garantavo, kad tikrai bylą laimės prieš bendriją. Tiesa byla buvo pralaimėta. O pats matomai pamatė, kaip lengvai uždirbami “teisininkų” pinigai bendrijoje, tai perbėgo į kitą barikados pusę.

  Atsakyti
 6. Talka lietuviu kalbos zodyne reiskia savanoriska. laisva darba.
  Pries prievartini darba pasisako ir LR konstitucija, EU zmogaus teisiu konvencija.
  Kvaila, kad teismai sugeba irodyti kitaip, kad gali grupele zmoniu pasakyti “tu dabar ateini dirbti, tvarkyti valstybine zeme o jei ne – susimokesi”.
  Gaila, kad tokiu bylu imasi veikejai,kurie aplamai neturi teises atstovauti teisme.
  Gaila zmogaus, kuris turbut liko apkvailintas du kartus, pirma karta kai teko susimoketi uz pralosta teisma, o antra karta uz “suteiktas paslaugas”, nutylint kad jis negali atstovauti teisme, veikejui Arvydui Ektciui Uostamiesčio teisinės paslaugos, IĮ
  Gaila kad tokie absurdai yra normalu.

  Atsakyti
 7. Sveiki. Pirmiausia, pagarba žmogui jo nepažįstant yra naturali, tačiau pažinus yra vadovaujamasi liaudyje patikrinta taisykle: “Sutinkama pagal rūbą, o palydima pagal protą.”, tad sakyčiau, jog mano atsakymai yra gana adekvatūs. Antra, nebūtumėt bailiai, atsakinėčiau kitaip, tačiau, kaip matyti, bijot viešumo patys, tad vadovaukimės liaudyje patikrinta išmintimi: “Netepk kito tuo, kuo pats smirdi.”. Išsiviešinkite ir pakalbėsime normaliai. Gaila man Jūsų, jei manote, jog Jūs este visagaliai, nes man atlyginimą mokate. Aš dirbt pas Jus atėjau, o ne “durnių voliot”, tad nesitikėkite, jog mane paveiksite per moralę, nes iš Jūsų jos kol kas nematau.
  Tikiuosi, kad bent šįkart susivoksit ir suprasit, jog be pagarbos tinkamai besielgiančiam žmogui, aš turiu ir savigarbą, kurios nenupirksit mokėdami atlyginimą.

  Atsakyti

Parašykite komentarą