SB “Tauras” pirmininkė įsismarkavo – Jūsų vardu 2 kartą bando ginčyti iniciatyvinės grupės rengtą susirinkimą, apskundė teismo sprendimą dėl šios svetainės nepanaikinimo. Gresia dideliais nuostoliais visiems bendrijos nariams

(9)

SB “Tauras” pirmininkė apskundė Klaipėdos m. apylinkės teismo sprendimą neuždaryti šios svetainės. Tai reiškia tik vieną – papildomus nuostolius bendrijos nariams už pirmininkės bandymą užgniaužti demokratiją mūsų bendrijoje. Atsakovų teisminės išlaidos šioje byloje pasipildys mažiausiai 500 Eurų, o pridėjus bendrijos patirtas išlaidas ir pirmos instancijos teisme patirtas išlaidas šis pirmininkės ir valdybos įgeidžių tenkinimas bendrijos nariams kainuos daugiau nei 2500 Eurų!

Bet tai dar ne viskas. Bendrijos valdyba jau antrą kartą teisme mėgina užginčyti bendrijos narių susirinkimo, kurį 2014-07-12 organizavo iniciatyvinė grupė, sprendimus. Pirmasis bandymas gėdingai nepavyko – teismas nepriėmė bylos, kadangi bendrijos pirmininkė su teisininkais nesugebėjo tinkamai suformuluoti ieškinio. Žinoma, kad už kiekvienas toks bandymas kainuoja didelius pinigus, tad bendrijos valdyba tam nedvejodami panaudoja mano ir Jūsų visų pinigus – be mūsų pritarimo! Verta prisiminti, kad ginčijamas susirinkimas svarbus tuo, kad jame buvo nuspręsta bendrijos nariams grąžinti po 2500 Lt permoką už vandentiekio ir nuotekų tinklų įrengimą, kadangi nuspręsta, kad bendrija savo lėšomis vandentiekio ir nuotekų tinklų nebeties. Reikia pastebėti, kad apskaičiuojant grąžintiną sumą buvo įvertinta tai, kad narių susirinkimas yra nusprendęs toliau tęsti lietaus nuotekų tinklų statybą, taigi apskaičiuota, kad pinigų užteks tiek permokų grąžinimui, tiek lietaus nuotekų įrengimo pabaigimui.

Bendrijos nariai, ar Jūs dar nepavargote nuo to, kad Jūsų vardu viena po kitos iškeliamos bylos, skirtos ne Jūsų interesų gynimui, o pirmininkės ir valdybos kovai prieš demokratiją mūsų bendrijoje? Ar Jūs palaikote šią pirmininkės kovą prieš mūsų visų teisę valdyti bendriją sąžiningai ir pagal įstatymus, o ne tenkinant 6 žmonių, esančių valdyboje, interesus ir įgeidžius, prieš teisę atvirai ir viešai reikšti savo nuomonę? Galų gale, argi Jūs neprieštaraujate, kad tokiai nesąžiningai kovai be Jūsų pritarimo švaistomi Jūsų pinigai? Pamąstykite.

9 komentarai apie “SB “Tauras” pirmininkė įsismarkavo – Jūsų vardu 2 kartą bando ginčyti iniciatyvinės grupės rengtą susirinkimą, apskundė teismo sprendimą dėl šios svetainės nepanaikinimo. Gresia dideliais nuostoliais visiems bendrijos nariams”

 1. Bendrija privalo ginti ne S. Zikaro, kuris net nėra sodininkų bendrijos narys, interesus, o visų sodininkų, kurie sprendimus dėl bendrijos veiklos priima teisėtuose susirinkimuose. S. Zikaras nesugeba net žolės savo motinos sklype nusipjauti ir taip pagražinti bendrijos kraštovaizdį, o imasi teisuolio ir viską suprantančio apie sodininkų bendrijas žmogaus, o savo motinai nesugebėjo paaiškint apie pareigą mokėti mokesčius. Taigi, bendrija tikrai neleis, jog didžioji sodininkų dalis būtų terorizuojama per tokius internetinius tinklapius kaip šis. Juk nė vienas nenorėtumėt, jog bet koks prašalaitis jūsų namuose tvarką darytų. Bendrija neleis ir organizuoti susirinkimų, kurie buvo sušaukti nesilaikant tvarkos (apie susirinkimus nebuvo pranešta per spaudą ir kt.). S. Zikaras iki šiol bendrijai nepateikė susirinkimo protokolo, dalyvių sąrašo, nors bendrija turėtų vykdyt tuos sprendimus. Ir dar jūs tikit, kad jis gina ne savo ir savo motinos interesus, o jūsų visų. Primenu, jog endrijai nėra pateiktas ir susirinkimo protokolas, kuris įvyko dar prieš metus.
  Negaliu patikėt, kad normalūs žmonės patikėjo S. Zikaru, kuris visiems prisistetė teisininku, nors šio mokslo nė neragavo ir neišmano įstatymų, jų taikymo ir kt.

  Atsakyti
 2. Tarp kitko, teismas suteikė teisę iš S. Zikaro reikalauti susirinkimo protokolo, dalyvių sąrašą. Susirinkimas įvyko 2014-07 mėn., o protokolas nepateiktas iki šiol. Kaip manot, ar tai jūsų teisių gynimas, ar siekis jus nuteikti prieš bendrijos teisėtai išrinktą bendrijos valdybą.

  Atsakyti
 3. Labai gera nuotrauka straipsniui parinkta. Iš jos galima susidaryti įvaizdį, jog S. Zikaras nori bendrijoje sukelti riaušes kaip Ukrainoje separatistai, lyg ir gina sodininkus, tačiau kelia anarchiją, pasireiškiančią bet kokios teisėtos valdžios veiklos kritikavimu be konkrečių siūlymu ir siekiant tik sau palankių sprendimų (gerai, kad nenori kokios atskiros kalbos savo sklype įsivest).

  Atsakyti
 4. Gerb. Arvydai
  1. Jus pamirsote atskleisti, kurioje pastraipoje revizijos akte paslepti skaiciai, cia buvo jums juokinga kad as ju nematau… na gal padekite juos pamatyti?

  2. Kaip galetumete pakomentuoti atmesta byla ? Kiek ji kainavo sodu bendrijai?

  3. Neatrodo, kad Jums pinigus surenka ir sumoka VISI sodninkai, tad i teisines konsultacijas turi ir Simas Z. Istatymas numato galimybe saukti susirnkima ir be pimrininkes zinios, jei toks jau zinantis, kad dokumentai negalioja, kodel neprakonsultuojate susirnkimo rengeju? (Renge ji ne vien S. Zikaras, susirnkima renge ir kiti zmones)

  4. Gal placiau pakomentuotum, kodel negali si svetaine egzistuoti? Trukdo diskusijos ir skelbiami dokumentai? Kodel nepadarius s.b. svetaineje Forumo, Diskusiju, kur zmones galetu uzdavineti klausimus ir gauti informacija? (pv.z. po diskusijos apie pirmininkes ir buhateres pasirasyta dokumenta, jis dingo is oficialios svetaines..)

  5. Kodel neregistruoti kanditai i busima visuotini susirinkima? Kodel neatsakote tiesiai sviesiai? Paaiskejo kad siusta buvo Registru centre registruotu elektroniniu adresu, na ir asmeniskai gi galima gauti, juk Pirmininke ZINO, va ir JUS zinote apie siulomus kandidatus… Kas trukdo pasakyti: Simai, atsiusk tuos kanddatus man i pasta, teisisikai tai atviras susriinkimas ir visi norintys kandidatuoti turi buti itraukti… NE TU TAIP NESIELGI, bandai kazkoki “makarona vinioti”.
  Pripazinai “sugalvojome kandidatu registravima” – ir taip isena cia patys pasitarete ir nustatete taisykles: tie geri, tie blogi, tuos pirimsime tuos ne… ar cia tai Lietuvos Respublikos Sodininku istatymas taip numato?
  Dar karta: kaip teisninkas, teikaintis teisnines paslaugas SODU BENDRIJU NARIAMS (NES ESI JU SAMDOMAS) kodel nepasirupini kandidatu itraukimu? A?

  Asmeniskai: tu jau toks uztikrintas, kad ilgai “plauksi” su sia pirmininke? O jei ims ir pasikeis valdzia, juk ji niekada nera amzina, tada ka darysi?
  Tau kaip suprantu nesvarbu kas ir kaip, esme pinigus pasiimti. O tai, kad zmones susikirsine, pliekiasi… tau nuo to tik geriau, daugaiu bylu – daugiau teismu, daugiau pajamu.
  Tu visada laimetojas, tau nenaudinga Taika ir Ramybe. Toks ispudys, tu kaip tas raguotasis palei ausi kuzdantis.. “o dabar reiketu taip daryti.. dabar taip… ir pirmyn i teismus…” -tau yra darbo, tu islosi bet kuriuo atveju.
  Tu visiskai nesuinteresuotas teikti teisinines paslaugas tiek vienai pusiai, tiek kitai – nors moka VISI sodininkai uz tavo paslaugas, taciau tu dirbti TIK VIENAM ASMENIUI

  Atsakyti
 5. 100-tu procentu pritariu sodininko komentarams,kuris nors trumpam Arvydui Ektiui,vadinamam teisininkui užčiaupė burną.Kaip jam ne gėda sąskaitas suvedinėti su vienu S.Zikaru ir jį menkinti. Lengviausia susidoroti su vienu asmeniu,o jūs ar žinote,kad už S.Zikaro stovi šimtai sodininkų,kurie prašo jo pagalbos ir nori teisingumo.O Jūs priešingai ,kenkiate įvairiais būdais,siekiate uždaryti tinklapį.Gal pamiršote,kad per susirinkimą buvo nutarta naudotis šiuo tinklapiu be jokio atlygio,o A.Kargaudienė siūlė mokamą tinklapį su kuom niekas nesutiko.Iš visų pavyzdžių matosi kieno interesus gina ponia A.Kargaudienė su savo teisininkais.Gal vieną kartą užteks jiems tyčiotis iš mūsų…..

  Atsakyti
 6. Pirma, niekas niekada nesikreipė dėl konsultacijos susirinkimo organizavimo klausimu. Buvo pateikta paraiška ir atsakymas, kodėl pagal pateiktą paraišką nebuvo galimas toks susirinkimas. Tačiau niekas į tai nekreipė dėmesio ir vistiek organizavo susirinkimą. Tai, vadinasi, netinka jums tai, kaip yra konsultuojama. Man susidaro toks vaizdas, jog jūs norit girdėt tik tai, ką norit ir ne daugiau. Aš niekada nekonsultuoju nesilaikyti įstatymų. Siūliau rašyt man į elektroninį paštą uostamiesciotp@gmail.com, tačiau iki šiol neesu gavęs nė vieno jūsų laiško su klausimu, į kurį turėčiau atsakyti. O ir nevaidinkim čia nekaltuolių. Juk jūsų tikslas yra ne kažką sužinot, o tik kritikuot ir keršyt, todėl siūlau nevyniot visko į vatą.
  Antra, kandidatai buvo registruojami tam, kad žmonės, norėdami balsuoti iš anksto galėtų tai padaryti, taip pat, kad visi norintys galėtų be chaoso užsiregistruoti ir kad visi galėtų apie kandidatus sužinoti. Tai ar yra blogai? Nemanau, lygiai taip, kaip nemanau, jog tai neteisėta. Juk galėsit skųsti, jei nepatiks.
  Trečia, man niekas burnos neužčiaupė ir neužčiaups, nes man burną galima užčiaupti tik tuomet, kuomet nusišneku į pievas, o kol kas jokių argumentų apie tai dar neišgirdau. Nemanykit, jog, jei neatsakinėju kasdien į šitą puslapį, tai jau užčiaupėt.
  Ketvirta, tokio formato tinklapis nėra nekalta pokalbių svetainė. Čia yra tikslas pilti purvą ant valdybos, pirmininkė bei visų jums nepritariančių, kurie sudaro visumą sodininkų. Jūsų tik keli, o daugiausia, – keliolika.
  Siūlau vis dar man rašyti dėl rimtų problemų ir apie jas bus kalbamasi su valdybos nariais ir pirmininke.
  Gerbkit save ir kitus, nes manau, jog jūs mus laikote visiškais “debilais”, kurie nieko nesupranta.

  Atsakyti
 7. gerb. Simai, siūlyčiau Jums Arvydo Ekcio atžvilgiu inicijuoti atsakomybės taikymą už kišimąsi į privatų gyvenimą (atsakomybė numatyta baudžiamajame įstatyme) ir už garbės ir orumo įžeidimą.
  Manau, reikia ginti savo teises.
  Neleiskim sodininkų bendrijoje įsivyrauti asocialiems asmenims būdingam bendravimui.

  Atsakyti
 8. Vilija ,sutinku,kad reikia ginti savo garbę ir orumą ypač kai Simą nori parodyti kaip nusikaltėlį,kuriam net du kartus pirmininkė kvietė policiją norėdama susidoroti,tampo po teismus ,įvairiais būdais nori pakenkti pasitelkdama į pagalbą už mūsų pinigus nusamdytais teisininkais,o ką daryti Simui,kuris svetymų pinigų neturi ir negali švaistytis ,kaip mūsų ponia A.Kargaudienė,o tesingumas sunkiai pasiekiamas ir kainuoja.

  Atsakyti

Parašykite komentarą