Teismas sprendimą dėl www.taurosodai.lt panaikinimo skelbs kovo 13 dieną

(1)

Praėjusią savaitę vyko išsamus bylos svarstymas dėl interneto svetainės www.taurosodai.lt panaikinimo. Nors reikalavimas ir absurdiškas, tačiau posėdis vyko labai rimtai. SB “Tauras” pirmininkė Asta Kargaudienė į jį pakvietė net tris liudininkus – dvi bendrijos nares ir vieną valdybos narį. Deja, tačiau liudininkų parodymai buvo ne visai tokie, kokių galėjo tikėtis bendrijos pirmininkė. 

Pasikviestos liudininkės – tai garbingo amžiaus sulaukusios mūsų bendruomenės narės. Nors abi jos buvo labai nepatenkintos tuo, kad SB “Tauras” bendruomenė yra labai susiskaldžiusi ir vyksta kivirčai, tačiau kartu abi pripažino ir tai, kad ši svetainė jų neklaidina – kadangi joje jos apskritai nesilanko! Viena ponia sakė, kad nors kompiuterį turi, tačiau internete lankosi ten, kur ją domina, o į www.taurosodai.lt ji net neinanti. Kita ponia teismui pasakojo, kad apskritai nesinaudoja internetu, juo naudojasi liudininkės dukra.

Posėdyje dalyvavęs SB “Tauras” valdybos narys iš pradžių bandė pasakoti, kad svetainė www.taurosodai.lt jį neva klaidina, tačiau vėliau vis dėlto patikino, kad jis supranta, kada apsilankė iniciatyvinės grupės svetainėje www.taurosodai.lt , o kada bendrijos oficialioje svetainėje.

Kadangi byloje pagrindinis kaltinimas yra tai, kad www.taurosodai.lt neva klaidina bendrijos narius, tokie liudininkų parodymai susirinkusiems posėdžio dalyviams ir žiūrovams sukėlė draugišką šypseną.

Taigi, nors bendrijos pirmininkė Asta Kargaudienė atsivedė į teismą liudininkus ir net bandė jiems posėdžio metu patarinėti, ką sakyti, tačiau posėdis buvo užbaigtas mūsų advokato apibendrinimu, kad sprendimas patenkinti ieškinį ir uždaryti svetainę prilygtų tokiems žodžio laisvės suvaržymams, kurie dabar galimi nebent Baltarusijoje ar Šiaurės Korėjoje. Kaip bus, sužinosime jau greitai – teismas sprendimą skelbs kovo 13 dieną.

1 komentaras apie “Teismas sprendimą dėl www.taurosodai.lt panaikinimo skelbs kovo 13 dieną”

  1. Panasu kad pirminike pralos…kiek sodininkai tures susimoketi uz asmeninines pirmininkes ambicijas, teismo islaidas?
    Gal reiketu apsvarstyti sumazinti atlyginima, nes vieoj to kad dirbtu ji gaista laika teismuose, kur rupinasi ne sodininku reikalais o tik savo asmeniniais, bijo viesumo ir kritikos.

    Atsakyti

Parašykite komentarą