Bulvių laukams – kanalizacija per prievartą

(9)

Šiandien „Klaipėdos” laikraštyje ir internete pasirodė staipsnis „Bulvių laukams – kanalizacija per prievartą”. Jame vandentiekio ir kanalizacijos tinklų tiesimo istoriją sodų bendrijoje „Tauras“ sodininkai vadina mažumos noru gyventi patogiai kitų sąskaita.

Skaitykite daugiau: http://klaipeda.diena.lt/naujienos/miestas/bulviu-laukams-kanalizacija-per-prievarta-504274#ixzz2Y34c8FQV

9 komentarai apie “Bulvių laukams – kanalizacija per prievartą”

 1. Nesumokėjo įnašų apie 100 narių, sumokėjo apie 260 narių. Tai kaip čia išeina, kad mažuma nesumokėjusių nori kitų sąskaitą pralobti, kai parduos sklypą. Žurnalistas nesusigaudo arba už šį straipsnį „Kažkas” sumokėjo.Kas čia galėtų būti?

  Atsakyti
 2. Perfrazuojant krastietį: vandentiekio norėjo 260, bet jiems vieniems pasirodė per brangu, todėl jie nusprendė pralobti kitų sąskaita – išsidalino tinklų kainą ne tarp norinčių, o tarp visų. Kas čia galėtų būti? Gal tikrai, kaip laikrašty rašė, sekantis žingsnis – pirkime bendrijai lėktuvą, tegul susideda visi.

  Atsakyti
 3. Manau, kad sodo pirmininkė pradėjo ne nuo to galo – ji, pasinaudodama SB istatymo spragomis ir žmonių patiklumu sodininkų bendriją ėmė versti gyvenviete. Nes visi žingsniai veda link to.
  Reikėjo pradėti nuo bendrijos statuso pakeitimo, o paskui spręsti apie gyvenvietei būdingus atributus – vandentiekis, kanalizacija etc.
  Dabar susidaro įspūdis, kad bandoma ir būti gyvenviete ir būti sodininkų bendrija.
  Čia ne gyventojų ir sodininkų tarpusavio konfliktas (nors dažniausiai tai bandoma primesti ir sukiršinti žmones), čia elementariausias lietuviškas paprastasis gudravimas. Kaip tarybiniais laikais viskas daroma „kombinuojant”.
  Stebint iš šalies pirmininkės darbą – matosi, kad ji iniciatyvi ir veikli, tačiau jai akivaizdžiai trūksta platesnio požiūrio, o turint galvoje masinį bendrijos narių padavimą į teismus – manau laikas ją pakeisti.

  Atsakyti
 4. balsavimas siame puslapyje aiskiai parodo, kad nepasitikima nei pirmininke, nei jos vykdoma veikla, nei tarybos darbu, laikas permainoms.

  Atsakyti
 5. Permainos aiškiai matomos: nešienaujami sklypai (kaip inciatyvinės grupės vadovų), toliau fekalijos plaukia gatvėse…

  Atsakyti
 6. Kada pienburnis supras kad sklypai su komunikacijom yra zymiai vertingesni,ir močiutės sklypa galės parduot žymiai brangiau kai jos bus.

  Atsakyti
 7. Gerb.sodininkai
  dėl vandentiekio ir kanalizacijos tinklų projekto pradėjimo kaltinti pirmininkę yra nesąžininga. Be to yra už ką ją kaltinti… Prisiminkime, kai norėjome gauti leidimą namo statybai, jo negavome, kol nepasirašėme įsipareigojimo, kad pasirengsime techninį projektą. Kai techninis projektas buvo parengtas, gavome statybos leidimus. O statybos leidime savivaldybė įrašė reikalavimą, pastatytą namą nepriduosime, kol nepsijungsime į miesto tinklus. Statytis namus noras buvo daug kam ir iš to susirinkimuose 2007 buvo priimtas nutarimas pradėti vykdyti projektą. Būkim bėdni, bet sąžiningi.

  Atsakyti

Parašykite komentarą