Buhalterinės apskaitos tvarkymas

Bendraujant su keliais bendrijos nariais kilo mintis dėl buhalterinės įmonės samdymo bendrijos buhalterijai tvarkyti. Atlikau keleto tokių įmonių apklausą, norėdamas išsiaiškinti, ar mūsų bendrija galėtų sutaupyti, jeigu atsisakytume buhalterės etato.

Rezultatai geri: visų gautų pasiūlymų mėnesio kainos svyravo nuo 200 iki 800 Lt be PVM, t. y. nuo 242 Lt iki 970 Lt su visais mokesčiais.

Bendrija šiuo metu kas mėnesį buhalterijos tvarkymui išleidžia 1300 Lt (1000 Lt atlyginimas + 300 Lt mokesčių Sodrai).

Vietoje buhalterės pasamdžius buhalteriją tvarkančią įmonę, galima sutaupyti nuo 4000 Lt iki 12700 Lt kasmet (priklausomai nuo pasirinkto pasiūlymo). Siūlau tai turėti galvoje, kai balsuosite dėl buhalterės etato reikalingumo artėjančiame bendrijos narių susirinkime (birželio 29 d.).

Kad visa tai neatrodytų tik tuščios kalbos, pridedu dokumentą su gautais pasiūlymais.

Parsisiųsti: SB buhalterine apskaita – pasiulymai.pdf

Panašūs įrašai

  • Kodėl negalima patvirtinti pirmininkės ataskaitos? (0)
    Apie tai, kaip "keistai" tvarkoma SB "Tauras" buhalterija, jau buvo rašyta. Prieš šeštadienio susirinkimą SB "Tauras" iniciatyvinė grupė siūlo prisiminti, kokie galimi pažeidimai […]
  • Kur išleidžiami mūsų pinigai (1)
    Nario mokestis yra pagrindinis sodininkų bendrijos pajamų šaltinis. Natūralu, kad bendrijos valdyba nuolat stengiasi jį kuo labiau padidinti, kad bendrija galėtų turėti didesnes išlaidas. […]

Parašykite komentarą